Dritare 7copa ---15euro copen--jan komplet me ram

Shitet nga: Selamet 08 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare druri 7 copa jane komplet me ram e me gjith paisjet qe i duhen siq po shihen ne foto, gjysma e dritarev jane edhe me rolete.
Dritaret nuk kane leshuar ujin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim