Dritare Roleta

Shitet nga: dritare 13 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dritaret nga druri me roleta ne gjendje te rregullt
5 dritare me kete diemnsion:0.80cm x 1.40cm
1 dritare statike:0.85x1.20cm
1 dritare e banjos: 0.60x0.60cm
dritaret jan gjitha me roleta keto qe shihen ne foto
per me shum info tel: 044 978 093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim