Dritare dyr

Shitet nga: Flamur 21 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
10 dritare te sllovenis kiper dubell xhoma me vakum gjendje te mir qmi 100 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim