Dritare pvc te perdorura

Shitet nga: Bekim 08 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shese 4 dritare te plastikes te perdorura ne gjendje te rregullte me dimensione:
- 180 x 150 (3 dritare)
- 140 x 140 (1 dritare)

Matjen e kam bere te ramave nga jashte pasi qe i kam hjekur nga muri.
Cmimi eshte i volitshem: 40 Euro per dritare. Nese i bleni te gjitha 150 Euro.
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim