Dritare te aluminit

Shitet nga: Hysen 21 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet Dritarja e aluminit me Dimenzione 1 me 1.20 ka qen e perdorur per eshte ne gjendje te rregullte qmimi 40 Euro per me shum info 044 250 218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim