Dritare te drunit 4 copa

Shitet nga: dardan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dritare te drunit 4 copa 48 euro te ndara jon

dimensionet 80 me 1.40
045-595-299 Dardani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim