Dritare te plastikes

Shitet nga: .. 20 Dhj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dritare te plastikes, dimensioni 60x60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim