Dritare

Shitet nga: Selver 08 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dritare komplet me rrileta.
Dy jane me dimensione 140*80.
Dy jane me dimensione 120*80.
100 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim