Dritarja e Plastikës

Shitet nga: Florim 07 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet Dritarja e Plastikës me dimenzion 92 cm gjerësi dhe 1.16 cm gjatësi.

Dritaren mund t'a gjeni dhe t'a shihni në Fsh.Malishevë Komuna e Gjilanit.

Per qdo informacion paraqituni ne tel 045 528 244 apo e-mail adresen florim.mustafa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim