Dyer

Shitet nga: Agim Gashi 27 Sht 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten Dyert mediapam Gjerman të brendshme per Dhoma .
- Sasia 3 copa
- Dimenzionet : 2mx90cmx16cm

Dyert janë te përdorura vetem 1 vit dhe janë ne gjendje shumë të mirë . Qmimi 55 euro per derë .

Mund të na kontaktoni ne ket numer telefoni : 044-290-821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim