Dyer dhe Dritare Sllovene

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sabba 25 Gsh 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyert dhe dritaret te Sllovenisë shume pak te perdoruna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim