Dyer dhe dritere te drurit

Shitet nga: ... 21 Maj 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer dhe dritare te drurit ---------------------------------------------------------------------------------------------
Dimensionet e dyerve 80 x 215 cm,
80 x 215 cm,
80 x 220 cm
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dimensionet e dritareve 180 x 140 cm,
150 x 140 cm,
120 x 140 cm,
60 x 60 cm
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jan ne gjendje te rregullt dhe posedojn dy xhama dhe roletat e drurit.
Qmimi 250 komplet
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Tag: Dyer, dritare, ndertim, te vjetra, te perdorura,dyer te hyrjes,dritare te perdorura
Tag: Dyer, dritare, ndertim, te vjetra, te perdorura,dyer te hyrjes, dyer te dhomave ; dritare te perdorura Tag Iphone 4, Iphone 5 , iphone 6 tablet ipad ipod kamere kamera usb camera Samsung Galaxy S3 S4 S4 S5 S6 ,samsung s3 samsung s4 samsung s5 samsung s6 golf mercedes bmw audi toke banes me qira dhoma iphone 5s mini 5s 5 4 4s 6 6plusKamere me 4Led drita gjatsia 10metra Per auto mekanik USB endoskop kamere Endoskop USB 10M 10M USB Endoscope Acura,Aston Martin ,Audi, Bentley,BMW, peugeot pezho mercedes bmw golf tdi macbook pezho shtepia banesa me qera audi iphone 4s iphone 3gs molla iphone 5 gevy qanta golf marcedes macbook pro apple mac imac iphone 4s shtepia banesa mac mec apple galaxy s2 qanta ara troll ari montim dekodim qip ipad macbook pro macbook sony vaio dell toshiba hp msi ipad 2 samsung s3 motorolla audio bmwBuick,Bugatti,Cadillac,Chevrolet,Chrysler,Dodge,Ferrari,Ford,GMC,Honda,Hummer,Hyundai,Infiniti,Jaguar,Jeep,Kia,Lamborghini,Land Rover,Lexus,Lincoln,Lotus,Maserati,Maybach,Mazda,Mercedes Benz, Mercury, Mini,Mitsubishi,Nissan, Pontiac, Porsche, Ram,Rolls Royce,Saab,Saturn, Scion,Shelby, Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen,Volvo,Opel,renault,peugeot,skoda,yam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim