Dyer dritare te ardhura nga zvicrra dhe gjermania

Shitet nga: selami 13 Shk 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare me dimenzione ndryshme te plastikes te perdorura


Transporti Gratis

Chh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim