Dyer te brendshme

Shitet nga: Agim gashi 24 Sht 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyer te brendshme te dhomave me dimensione 2m gjatësi, dhe 90cm gjërsi. gjersia e ramit 16cm.Dyert janë te perdorura vetem një vitë dhe janë në gjendje shum te mirë.Janë te ndertuara nga mediapami gjerman.Te interesuarit mund të më kontaktojnë në këtë numër telefoni:044290821. Çmimi për një derë është 55 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim