Dyer te garazhave

Shitet nga: Ramiz 30 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer per garazh me madhsi 196 me 264cm te perdorura 1 vit mun ti shihni ne foto per informata me te hollsishme cmimi dhe gjera te tjera na telefononi ne nr e telefonit 044739382.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim