Dyer te garazhdes

Shitet nga: Riza 30 Jan 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te garazhdes te drurit dimensionet 2.30 me 2.20 te paperdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim