Dyr

Shitet nga: ???? 22 Sht 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyr Metali Dimizioni |___| 255 Me 2 mt
Me Muntim 200€ Pa Muntim 150€
Per ma shum Info: 045-393-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim