Mobilje/inventar

Shitet nga: saliu 19 Sht 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten mobiljet, kuzhina, inventar, dyer (druri) dritare (PVC) kuzhine (dy sektoreshe, elemente te banjos etj. me cmime minimale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim