ROLETA TE JASHTME KLASIKE

Shitet nga: lulzim 17 Mar 05:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA ME QMIM 23 EURO METRA KATRORE DHE NGA ALUMINI 38 EURO METRA KATROR,NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE ROLETA ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991.
OFERT SPECIALE ROLETA E DRITARES 80X140 VETEM 30 EURO ROLETA E DERES 80X210 VETEM 48 EURO NGA PLASTIKA PVC.
KLIENT TE NDERUAR NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE NE HOLAND- NQOFSE NA FTONI DO TE MERNI TE NJEJTIN KUALITET DHE PUNE SIKURSE TE ROLETAT TE CILAT EKSPORTOHEN NE KETO DY VENDE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT,POASHTU JU OFROJM RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET,PERDE TRAK.ROLO PERDE.PERDE ZEBRA ME QMIME PROMOVUESE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim