Roleta

Shitet nga: Qemajl 24 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim roleta 6 copa jan te njejta kurse njo rshte e ballkonit me e gjat shiten krej komplet pak malir jan pothuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim