Roleta per dritare

Shitet nga: shkumbim 19 Jan 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim roletat me dimensione te ndryshme 5 roleta jan me dimensione te njejta nje eshte dera e ballkonit edhe ni dritare pak ma e madhe gjithesej jan 7 roleta jan te reja pak te perdorura qmimi komplet 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim