Shiten dritaret e plastikes

Shitet nga: Xhevat 11 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritaret e plastikes shum te mira dhe te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim