drita apo nehonka

Shitet nga: liridoni 07 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritat te gjitha ne gjendje te rregullte mundeni mi.pa edhe vet jan 52 copa me drita mengjitha i shesh qmimi sipas marveshjes 9 euro per cop me nehonka fal veq mi hek mund te me kontaktoni edhe ne viber qnimin mujme me diskutu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim