dritare

Shitet nga: Astrit Kajtazi 12 Nën 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritarja dhurohet fal per ata qe nuk kan mundsi me ble masa (80-120)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim