dyer

Shitet nga: Nazim 10 Pri 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyert per Garazha jane ne gjendje te rregullt vetem duhet te lyhen me ngjyre, per ma shum info lajmerohu ne tel 044 575 516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim