dyer te garazhave

Shitet nga: taulant 05 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera per garazh me dimenzione gjatsia1.94cm gjersia 2.30cm dyer te hekurit me marveshje per info 044-685-195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim