LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

Shitet nga: Lulzim Dje 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI TROPLAST ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 FUSHA TERMIKE /KEMI EDHE PROFIL 80 mm/ KY PROFIL KA KOHEFICIENT TE MIRE TE ELASTICITETIT, KETO DRITARE KAN QMIM TE VOLITSHEM ME MONTIM 70 EURO COPA GJERSA PA MONTIM KUSHTOJN VETEM 60 EURO COPA.DERA E BALLKONIT 80X210 VETEM 100 EURO ME MONTIM GJERSA PA MONTIM VETEM 90 EURO.
DRITARJA 140X140 KUSHTON 140 EURO DRITARJA160X140 160 EURO DYERT E BANJOS 100 EURO DRITARJA E BANJOS 60X60 ME KIPER 50 EURO ETJ ETJ
ORARI I PUNES 8 GJER 23 GJDO DITE.
PROFILI TROPLAST ESHTE I QERTIFIKUAR ME STANDARDIN ISO 9001.
KY PROFIL ESHTE I PERSHTATSHEM ME U PERDOR TEK SHTALLAT,PUNTORIT,OBJEKTET NDIMHSE DHE OBJEKTE EKONOMIKE PER SHKAK TE KOSTOS SE ULTE DHE QENDRUSHMERISE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
045647070
KLIENT TE NDERUAR NE JU OFROJM KOMPENZIM PER DYER DHE DRITARE PER KOMBI,KAMIONET MAKIN DIZEL APO PIK UP..
SE BASHKU ME DYER DHE DRITARE JU OFROJM EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA. ME QMIME TE VOLITSHME.
DRITARJA 80X140 SE BASHKU ME ROLETE TE JASHTME NGA PLASTIKA KUSHTON 100 EURO ME MONTIM.PA MONTIM 90 EURO.
QMIMET JAN TE PA NEGOCIUSHME.
:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim