shes dritaret me qmim te volitshem

Shitet nga: bardhyl 22 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritaret te sllovenis me qmim te volitshem dy dritare 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim