INVENTAR PER BANJO

Shitet nga: AFRIM 05 Tet 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Inventar për banjo
Inventar per banjo vetem me porosi me shumic dhe pakic
Gjindemi ne Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim