KUZHIN PREJ DRURI

Shitet nga: Driton 06 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Inventar për banjo
Kuzhina eshte Prodhim nga Croacia dhe esht e re e pa perdorur eshte komplet Dru i qershis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim