Lavabor komplet me pasqyre

Shitet nga: alban ismajli 07 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Inventar për banjo
shes lavabor komplet me pasqyre edhe e mir dhe e re shum pak e perdorur qmimi 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim