PASQYRE MODERNE ME LED, ORE, NXEMJE ME PREKJE (T..

Shitet nga: NTP FITORJA+ 14 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Inventar për banjo
Kompania NTP FITORJA+ Gjilan, ofron Pasqyre Moderne per se pari here ne tregun Kosovar te ketij lloji per te gjithe te interesuarit per bashkepunim per shitje te ketyre 12 llojeve te Pasqyreve me cmime shume te favorshme.

Keto pasqyre mund te perdoren ne banjo, toalete, sallon ondulimi, etj.

Funksionet e ketyre modele te ndryshme jane keto;

1. DRITA LED
2. ORE DIGJITALE
3. NXEMJE TE INTEGRUAR NE PASQYRE
4. BUTONAT ME PREKJE (TOUCH)
5. SHUKO PER THARESE FLOKESH, ETJ
6. KORNIZA E HEKURT E LYER ME EMAJL NGJYRE ANTI-KORRODIVE.
7. DOLLAP PER GJESENDE

Te gjithe ata qe prodhojne komodina per sanitari, keto munden t'i shfrytezojne per kombinim dhe t'a prodhoj nje komodine banjo perfekte dhe teper moderne.

Per informata me te hollesishme, ju lutem te na kontaktoni nepermjet telefonave me poshte;

Vala; +377 44 226 769
Ipko; +386 49 226 769
Email: fitorja-group@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim