Pisha shemshir.

Shitet nga: Nua 05 Qer 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Rreth 40 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim