"Shemshira te ralle"

Shitet nga: Yll 28 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes 6 shemshira te ralle, t'cilat jane me te vjeter se 30 vjet. Kto bime jane te ralla dhe jane shume te bukura. Te pershtatshme per oborre te medhaja pasi qe keto rriten edhe me shum, vetem se duhet te ju jepet forma sipas deshires suaj. Ksi lloj shemshirash nuk ka askund ne Kosove dhe faren e kemi mar shume vite me pare nga jasht.
Dmth, jane 6 copa, 4 prej tyre jane me te medhenj te cilet kushtojn 200 euro secili, dhe 2 me te vogel nga 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim