Bime dekorative

Shitet nga: Shefki 30 Maj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shesim me qmime shum te volitshem disa lloje te bimeve dekorative( sasia e kufizuar,kan mbet edhe pak pa shit), me hollsisht permes imejl adreses shefki2008@hotmail.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim