Difenbahu shum lir

Shitet nga: nehat 28 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
SHES LULJEN DIFENBAHU SE NUK KAM VEN KU ME MAJT ..PER DHURAT RESTORANA E VENDET TE NDRISHME ASHT ME DIMENZION 2.60 OFERTA 2 DIT JU MIR PRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim