Fidanishte (Zhegoc)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "N.T.P" Blerta 26 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Kemi fidane të mollës,kumbëlls,kajsis,qërshis edhe dardhës. Të gjitha janë të importuara nga Gjermania të kualitetit të lart. Kemi 5 lloje të mollës,2 deri 3 lloje të kumbëllës ,3 lloje dardha dhe qërshi. Fidanet janë 2 vjeqare brenda vitit japin fryte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim