Fikus

Shitet nga: Rafet Jonuzi 10 Jan 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Fikus dekorues për shtëpi, i gjatë 160 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim