Goma per kopsht lule

Shitet nga: Fatlum 12 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shesim goma te ndryshme per mbjelljen e lulave
guma me ngjyra te ndryshme
ju japim iden dhe dizajnin e renditjes
qmimi per cop 5-10 euro
per gjdo informat na kontaktoni ne viber ne numrin e lartshenuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim