LUL DIFENBAHIJA THE SHEFIJERA

Shitet nga: nehat 14 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulen siq shihet ne foto 2.60 e rujshme e mir per dhurata kafiqa restorana e qer qer... e shes se nuk kam ven ku me majt flm edhe shefljera shitet me dimenzion xhatsia 1.80 me xhansijen 1.00 qmimi 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim