Limon,dhe lule.

Shitet nga: hilmi 30 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes limonin dhe lulen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim