Limon

Shitet nga: Ardit 02 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
limon i shortum, madhsi 2m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim