Lula

Shitet nga: Xx 25 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen per shtepi banesa lokale dyqane etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim