Lule

Shitet nga: Ukshin 27 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule fokus shum e bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim