Lule

Shitet nga: Durim 23 Jan 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Kam ne shitje bimet hurme ne madhsi prej 1.5 metra ..diqka e veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim