Lule 2m

Shitet nga: Xhevat 15 Gsh 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen 2m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim