Lule adam

Shitet nga: Shaban 31 Gsh 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shesim lulen adam prej mat mdhajave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim