Lule e llojit .ADAM..2metra

Shitet nga: safiku 23 Mar 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim lulen e llojit ..ADAM..me gjatesi deri 2metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim