Lule fokus

Shitet nga: xx 25 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lula fokus per lokal dyqan restorant shtepi ejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim