Lule fokus

Shitet nga: Ukshin 27 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule shum e bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim